Strony internetowe

sklepy internetowe

Strona WWW

Świetna strona internetowa z doskonałą treścią jest niezbędna każdej marce.

Wierzymy, że strony internetowe powinny być proste, piękne i łatwe w użyciu, dlatego też projektujemy i programujemy estetyczne, funkcjonalne i przyjazne dla użytkownika strony internetowe. Używamy designu, technologii i strategii do tworzenia stron internetowych, które pomogą Ci rozwinąć Twój biznes.

STAWIAMY NA:

Intuicyjność
Szybkość ładowania się strony
Przyjazną wersję mobilną
Wysoką jakość UX / UI

Niezbędny element Twojej strategii marketingowej online.

Twoja witryna jest najważniejszym narzędziem, jakim dysponuje Twoja firma, aby promować swoje usługi i konwertować klientów. Aby upewnić się, że zrobimy to dobrze, najpierw poznamy Twoją firmę, markę i grupę docelową, upewniając się, że nasz kreatywny projekt strony internetowej zapewnia to, czego potrzebujesz.

sklepy internetowe

Strategiczna rozmowa o Twojej sprzedaży online

Odkryj 10 narzędzi, które wesprą Twoją sprzedaż i pozwolą na efektywną analizę działań online. Opowiedz nam o swoich wyzwaniach, a my pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązania. Zarezerwuj spotkanie już teraz i zacznij optymalizować swoją obecność w internecie.

WordPress Development

W Elevation Group poważnie podchodzimy do programowaniu w oparciu Wordpressa. Łączymy naszą wiedzę techniczną, kreatywną i marketingową, aby zapewnić wyjątkowe usługi programistyczne.

Tworzymy strony internetowe, które są atrakcyjne wizualnie i proste w nawigacji dla użytkownika, dzięki czemu Twój klient znajdzie dokładnie to, czego potrzebuje – szybko. WordPress to najpotężniejszy i najpopularniejszy system do budowy strony internetowej lub sklepu. Ze względu na jego elastyczność i możliwość uczynienia Wordpressa całkowicie unikalnym i niezależnym według Twoich potrzeb i oczekiwań.

Wykorzystując moc frameworków, tworzymy dostosowane do potrzeb witryny internetowe.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów – zapewniamy projekty łatwe w obsłudze i edycji treści, swobodę tworzenia nowych układów bez konieczności znajomości programowania. Oznacza to, że po uruchomieniu witryny będziesz mógł przejąć ją na własność. Jednak jeśli kiedykolwiek utkniesz, zawsze jesteśmy tutaj, aby zaoferować nasze wsparcie.

Witryna, która jest głęboko zakopana w otchłaniach Internetu (w wynikach wyszukiwania Google), ma niewielką wartość. Rozumiemy zawiłości Search Engine Optimisation (SEO) i wykorzystujemy tę wiedzę, aby zapewnić, że strony internetowe, które tworzymy w Elevation Group, są zoptymalizowane zgodnie z najnowszymi algorytmami Google.

Mamy plany i rozwiązania na każdą kieszeń!

Odezwij się do nas i powiedz nam w kilku słowach czego potrzebujesz a z pewnością dopasujemy najlepsze rozwiązania do Twojego budżetu.

Łatwe zarządzanie Twoją nową stroną WWW
Nieograniczona możliwość rozwijania Twojego serwisu
Profesjonalne obsługa zarządzania panelem użytkownika
Stale rozwijające się środowisko programistyczne
Wsparcie olbrzymiej społeczności WordPress

Zaufali nam

Huzaro
Renault Selection - Smart-Pro
Gruszka Meble
Dekogród
MR Group
Reselements

Proces budowy sklepu internetowego

SPOTKANIE STRATEGICZNE

Spotkanie strategiczne to pierwszy krok. Chcemy zrozumieć Twój biznes i potrzeby. Wierzymy, że strona powinna być funkcjonalna i realizować postawione przed nią cele biznesowe, nie tylko dobrze wyglądać.

PROJEKT GRAFICZNY

Tworzymy estetyczny, przyjazny dla użytkownika projekt graficzny, który jest dopasowany do celów Twojego biznesu i potrzeb Twoich klientów.

PROGRAMOWANIE

Nasz zespół programistów przekształca projekt graficzny w funkcjonalną stronę, dbając o każdy detal oraz optymalizację pod kątem SEO.

TESTOWANIE I INTEGRACJE

Przeprowadzamy testy i integracje z zewnętrznymi systemami, aby upewnić się, że Twój sklep internetowy działa bez zarzutu i jest gotowy do obsługi klientów.

Rozpocznij swoją przygodę już dziś:

1 Wstępne Spotkanie
2 Analiza i Strategia
3 Wdrożenie
4 Monitorowanie i Optymalizacja

Opisz nam swoje wyzwanie,
znajdziemy rozwiąnie.

napisz do nas