Strony internetowe

sklepy internetowe

Strona WWW

Świetna strona internetowa z doskonałą treścią jest niezbędna każdej marce.

Wierzymy, że strony internetowe powinny być proste, piękne i łatwe w użyciu, dlatego też projektujemy i programujemy estetyczne, funkcjonalne i przyjazne dla użytkownika strony internetowe. Używamy designu, technologii i strategii do tworzenia stron internetowych, które pomogą Ci rozwinąć Twój biznes.

STAWIAMY NA:

Intuicyjność
Szybkość ładowania się strony
Przyjazną wersję mobilną
Wysoką jakość UX / UI

Niezbędny element Twojej strategii marketingowej online.

Twoja witryna jest najważniejszym narzędziem, jakim dysponuje Twoja firma, aby promować swoje usługi i konwertować klientów. Aby upewnić się, że zrobimy to dobrze, najpierw poznamy Twoją firmę, markę i grupę docelową, upewniając się, że nasz kreatywny projekt strony internetowej zapewnia to, czego potrzebujesz.

sklepy internetowe

Strona WWW, która sprzedaje:
Top 10 praktyk UX, które musisz mieć na swojej stronie internetowej.

Chcesz, aby Twoja strona internetowa nie tylko przyciągała uwagę, ale także skutecznie konwertowała

odwiedzających na klientów? Oto 10 sprawdzonych praktyk UX, które pomogą Ci stworzyć stronę, która sprzedaje.

WordPress Development

W Elevation Group poważnie podchodzimy do programowaniu w oparciu Wordpressa. Łączymy naszą wiedzę techniczną, kreatywną i marketingową, aby zapewnić wyjątkowe usługi programistyczne.

Tworzymy strony internetowe, które są atrakcyjne wizualnie i proste w nawigacji dla użytkownika, dzięki czemu Twój klient znajdzie dokładnie to, czego potrzebuje – szybko. WordPress to najpotężniejszy i najpopularniejszy system do budowy strony internetowej lub sklepu. Ze względu na jego elastyczność i możliwość uczynienia Wordpressa całkowicie unikalnym i niezależnym według Twoich potrzeb i oczekiwań.

Wykorzystując moc frameworków, tworzymy dostosowane do potrzeb witryny internetowe.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów – zapewniamy projekty łatwe w obsłudze i edycji treści, swobodę tworzenia nowych układów bez konieczności znajomości programowania. Oznacza to, że po uruchomieniu witryny będziesz mógł przejąć ją na własność. Jednak jeśli kiedykolwiek utkniesz, zawsze jesteśmy tutaj, aby zaoferować nasze wsparcie.

Witryna, która jest głęboko zakopana w otchłaniach Internetu (w wynikach wyszukiwania Google), ma niewielką wartość. Rozumiemy zawiłości Search Engine Optimisation (SEO) i wykorzystujemy tę wiedzę, aby zapewnić, że strony internetowe, które tworzymy w Elevation Group, są zoptymalizowane zgodnie z najnowszymi algorytmami Google.

Mamy plany i rozwiązania na każdą kieszeń!

Odezwij się do nas i powiedz nam w kilku słowach czego potrzebujesz a z pewnością dopasujemy najlepsze rozwiązania do Twojego budżetu.

Łatwe zarządzanie Twoją nową stroną WWW
Nieograniczona możliwość rozwijania Twojego serwisu
Profesjonalne obsługa zarządzania panelem użytkownika
Stale rozwijające się środowisko programistyczne
Wsparcie olbrzymiej społeczności WordPress

Zaufali nam

Huzaro
Renault Selection - Smart-Pro
Gruszka Meble
Dekogród
MR Group
Reselements

Nasz Proces

PROJEKT GRAFICZNY

Przygotujemy: estetyczny, przyjazny dla użytkownika projekt graficzny Twojej nowej Strony Internetowej, który jest fundamentem dla dalszej współpracy. Abyśmy mogli dobrze przygotować projekt, zawsze chcemy jak najlepiej zrozumieć potrzeby każdego naszego klienta.

PROGRAMOWANIE

Nasz zespół wykwalifikowanych programistów front-end i back-end stworzy szybki i zoptymalizowany pod kątem SEO projekty programistyczny na bazie projektu graficznego.

TESTOWANIE

Nasz zespół wykwalifikowanych testerów, przeprowadzi manualne i automatyczne testy wszystkich funkcjonalności zastosowanych na nowo przygotowanej Stronie WWW.

WDROŻENIE

Przenosimy wersję roboczą serwisu na domenę i serwer docelowy. Weryfikujemy poprawność funkcjonowania Strony WWW na finalnym hostingu.

Rozpocznij swoją przygodę już dziś:

1 Wstępne Spotkanie
2 Analiza i Strategia
3 Wdrożenie
4 Monitorowanie i Optymalizacja

Opisz nam swoje wyzwanie,
znajdziemy rozwiąnie.

napisz do nas